ikona 539 823 076
ikona
punkt Pogorzany 2, 34-623 Szczyrzyc

Garaże blaszaki – Włocławek

Kradzieże aut i ich części oraz wandalizm to zjawiska, które wciąż stanowią zmorę wszystkich zmotoryzowanych. Parkując swój pojazd pod gołym niebem, nigdy nie mamy pewności, czy nazajutrz zastaniemy go w takim samym stanie, jak podczas parkowania. Murowane i drewniane garaże są stosunkowo drogie, nie zawsze też można je postawić na własnej posesji.

 

Zupełnie inaczej jest, gdy chodzi o garaże blaszane. Te mniejsze można stawiać nawet bez pozwolenia na budowę, a jedynym zmartwieniem właściciela jest przygotowanie podłoża i zamocowanie zmontowanego garażu już na nim. Tak chroniony samochód nie padnie ofiarą złodzieja ani pijanego chuligana, a padający śnieg czy deszcz nie zaatakuje jego karoserii. Włocławek to jedno z wielu miast, w którym stoją już nasze wyroby.

 

Garaże z blachy nadają się też znakomicie do przechowywania rowerów, opon, kanistrów, części zamiennych, a nawet rzeczy niezwiązanych z motoryzacją, jak choćby sprzęt ogrodowy czy narzędzia budowlane. Polecamy zatem najtańsze garaże blaszane – solidne, uniwersalne i estetycznie wykonane. 

LOGO Rus-Stal
Start O firmie Produkty Galeria Kalkulator NOWOŚCI Kontakt
Pogorzany 2, 34-623 Szczyrzyc | Niedaleko drogi na Kraków (Małopolska)