ikona 539 823 076
ikona
punkt Pogorzany 2, 34-623 Szczyrzyc

Garaże z blachy – Kielce

Chętnie odwiedzamy Kielce – jedno z wielu miast, w których montujemy produkowane przez nas garaże blaszane. Są to lekkie konstrukcje z blachy ocynkowanej lub akrylowej, m.in. w wersji drewnopodobnej. Nasze garaże blaszaki wyróżnia przemyślana konstrukcja, zapewniająca stabilność i trwałość.

 

Za naprawdę niewielkie pieniądze wykonujemy, dostarczamy i składamy na miejscu garaże z blachy, chroniące pojazdy przed wpływem warunków atmosferycznych. Niektórzy Klienci zamawiają je w innych celach: chcą mieć dodatkową, zamkniętą przestrzeń do przechowywania rowerów, narzędzi ogrodniczych czy rozmaitych akcesoriów potrzebnych na posesji. W tej roli nasze konstrukcje również dobrze i długo służą swoim posiadaczom.

 

Odpowiednio wykonany, zmontowany i umocowany w podłożu garaż blaszany nie boi się słońca, deszczu, śniegu ani wiatru i skutecznie chroni przed nimi swoją zawartość. Nasze konstrukcje wyposażone są w bramy tradycyjne lub uchylne, dachy jedno- lub dwuspadowe. Zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielamy wszelkich informacji, a także służymy doradztwem.

LOGO Rus-Stal
Start O firmie Produkty Galeria Kalkulator NOWOŚCI Kontakt
Pogorzany 2, 34-623 Szczyrzyc | Niedaleko drogi na Kraków (Małopolska)