producent garaży
blaszanych

pogorzany 2, 34-623 szczyrzyc

Tu jesteś: Strona główna Kalkulator


Kalkulator


Kalkulator obecnie jest w przebudowie. Aktualne ceny garaży blaszanych uzyskają Państwo dzwonić do naszych konsultantów
Na chwilę obecną zapraszamy do kontaktu mailowo lub felefonicznego

Zapraszamy do skorzystania z naszego kalkulatora . Wychodząc Państwu naprzeciw, stworzyliśmy to narzędzie, by móc jeszcze lepiej i sprawniej świadczyć dostosowane do Państwa wymagań i potrzeb usługi. Wierzymy, że nasz kalkulator pozwoli Państwu prosto i szybko uzyskać wycenę garażu dopasowanego na miarę Państwa potrzeb.
Obsługa kalkulatora jest niezwykle prosta. Wystarczy przejść przez każdy krok – od wybrania garażu, przez wybranie interesujących Państwa wymiarów, aż po określenie dodatkowych parametrów garażu blaszanego. Po skonfigurowaniu garażu uzyskają Państwo jego wycenę, która znajdować się będzie na dole kalkulatora. By złożyć zamówienie na skonfigurowany garaż, wystarczy nacisnąć przycisk „Złóż zamówienie” znajdujący się poniżej kalkulatora.
Mają Państwo pytania lub problemy z działaniem kalkulatora? Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami, którzy podpowiedzą, rozwiążą problemy i dopasują ofertę Rus-Stal do Państwa. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.Krok 1 - wybierz garaż

Krok 2 - wybierz wymiary