producent garaży
blaszanych

pogorzany 2, 34-623 szczyrzyc

Tu jesteś: Strona główna Produkty Nasze oferty Kojce dla psów


Kojce dla psów

kojec nr 1 w całości ocynkowanyKojec ocynkowany o wymiarach 3m x 2m. Konstrukcja wykonana z ceownika, natomiast pionowe wypełnienie konstrukcji stanowią profile w kształcie trójkata o łagodnych brzegach, które są w całości nabijane na etapie produkcji w otwory wcześniej wybite w ramie kojca. Dowolne umiejscowienie drzwi.


cena 900 zł

Opcje Dodatkowe

*Dach z blachy akrylowej 50 zł dopłaty

*Uchwyty na miski 80 zł dopłaty

*podłoga drewniana 200 zł dopłaty

montaz garatis
transport do ustalenia

KOJEC NR 2 - Z KĄTOWNIKA ZIMNO-GIĘTEGOKojec z kątownika zimno giętego o wymiarach 3m x 2m - wysokość z przodu 170 cm, a z tyłu 150 cm. Spad dachu do tyłu całość malowana w kolorze czarnym. Istnieje możliwość zabudowy kojca z tyłu, jak i po bokach z desek impregnowany na pióro wpust za dodatkową opłatą (ok 200 zł).


cena 945 zł

Opcje Dodatkowe

*Dach z blachy akrylowej 50 zł dopłaty

*Uchwyty na miski 50 zł dopłaty

*podłoga drewniana 200 zł dopłaty

montaz gratis
trnsport do ustalenia

KOJEC NR 3 - Z PROFILA ZAMKNIĘTEGOKojec o wymiarach 3m x 2m wykonany z profila zamkniętego 30 mm x 20 mm, a szczebelki z profila zamkniętego 20 mm x 20 mm wysokość 170 cm z przodu, z tyłu 150 cm, spad dachu do tyłu. Wykonamy każdy wymiar kojca na indywidualne zamówienie - spad dachu na bok dwuspadowy itp.
Jest to kojec bardzo solidny i wytrzymały, nawet dla największego psa. Nie będziesz miał żadnych obaw, że twój pies odchyli szczebelki i swobodnie przejdzie pomiędzy nimi. Grubość ścianek - 2 mm. Istnieje możliwość zabudowy kojca z desek impregnowanych na pióro wpust, co zapobiega dostawaniu się do środka śniegu w zimie oraz chroni psa przed silnym wiatrem. Szczegóły oferty uzyskasz pod numerem 539 823 076 lub pisząc na kontakt@rus-stal.pl.

cena 1200 zł

Opcje Dodatkowe

*Dach z blachy akrylowej 50 zł dopłaty

*Uchwyty na miski 50 zł dopłaty

*podłoga drewniana 200 zł dopłaty

montaz gratis trnsport do ustalenia

nasze realizacje

kojce dla psow kojce dla psow kojce dla psow kojce dla psow kojce dla psow kojce dla psow kojce dla psow kojce dla psow kojce dla psow