ikona 539 823 076
ikona
punkt Pogorzany 2, 34-623 Szczyrzyc

Blaszane garaże – Katowice

Odrobina miejsca na własnej posesji plus niewielka kwota w portfelu albo na koncie wystarczy, by zamówić u nas blaszany garaż. Samochód (albo i dwa – czemu nie?) będzie odtąd stał pod dachem, bezpiecznie zamknięty. Zmieszczą się też opony na inną porę roku, części zamienne, kanistry. Można będzie przechowywać rower albo motocykl.

 

Prosimy pomyśleć: samochód lśni, bo dopiero co był w myjni, a jutro trzeba jechać na ważne spotkanie albo uroczystość. Czy ma stać pod gołym niebem i wyglądać nazajutrz na niezadbany? Lepiej schować go pod dachem. Katowice nie słyną z czystego powietrza – tym bardziej warto, by pojazd nie stal pod chmurką.

 

Garaże blaszane są wyborną alternatywą dla murowanych, przede wszystkim ze względu na cenę. Wyprodukujemy, dostarczymy, fachowo zmontujemy. Warto zaufać naszemu doświadczeniu i solidności – zwłaszcza że jako doświadczony producent garaży blaszanych nie tylko wytwarzamy i sprzedajemy, ale także służymy fachową radą i pomocą w wyborze. Ceny garaży blaszanych w naszej firmie są zawsze umiarkowane, a jakość wyrobów wyśmienita. 

LOGO Rus-Stal
Start O firmie Produkty Galeria Kalkulator NOWOŚCI Kontakt
Pogorzany 2, 34-623 Szczyrzyc | Niedaleko drogi na Kraków (Małopolska)