ikona 539 823 076
ikona
punkt Pogorzany 2, 34-623 Szczyrzyc

Garaże blaszaki - Łódź

Ech, gdyby tak nie musieć już nigdy skrobać rankiem zaszronionych szyb w samochodzie ani nie mieć problemu z jego uruchomieniem… Nie martwić się, że felgi ukradną, lusterko złamią albo radio wymontują. Spać spokojnie, wiedząc, że i samochód spokojnie „śpi”.

 

Możemy sprawić, że takie marzenia się spełnią: zbudujemy, dostarczymy i zmontujemy u Państwa na miejscu estetyczny, solidny garaż blaszany, w którym pojazd będzie bezpieczny. Wystarczy kawałek gruntu i pozwolenie na budowę. Garaże blaszane nie są drogie, mogą też być estetyczne. Nasze doświadczenie sprawia, że zamawiane u nas garaże z blachy możemy dostosować do Państwa indywidualnych wymagań. Często odwiedzamy Łódź i montujemy w tym mieście nasze produkty.

 

Jako producent garaży blaszanych najwyższej jakości gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenia zamówienia. Do Państwa dyspozycji są rozmaite konstrukcje, wymiary i kolory, a nawet odcienie. Mamy także konstrukcje z wiatą. Na oszczędnych klientów zawsze czekają u nas promocje cenowe.

LOGO Rus-Stal
Start O firmie Produkty Galeria Kalkulator NOWOŚCI Kontakt
Pogorzany 2, 34-623 Szczyrzyc | Niedaleko drogi na Kraków (Małopolska)